Сортировка:
Отображение: список сетка
 • Мандрівний замок Хаула
  Зла відьма перетворює Софі на старезну бабусю. Дівчина потрапляє в таємничий замок чарівника Хаула і укладає угоду з вогняним демоном, завдяки якому i рухається замок. На шляху до звільнення від закляття Софі доведеться розгадати багато загадок та побороти численні перешкоди... ..
  62.00грн.
 • Принц і злидар
  До чергового тому твоєї улюбленої серії входить знаменита повість «Принц і злидар» видатного американського письменника Марка Твена (псевдонім Семюела Ленгхорна Клеменса, 1835–1910), в якій головні герої міняються ролями, і проживають сповнені пригод і незвичайних історій життя. Що з того вийшло,..
  114.00грн.
 • Поліанна виростає
  Продовження роману Елеонор Портер «Поліанна», найпопулярнішої книжки в Америці після Біблії. В ній Поліанна вже виросла. Які приємні й неприємні сюрпризи чатують на молоду дівчину, що повернулася до міста свого дитинства. І головне, чи зарадить уже дорослій героїні незвичайна гра, що виручала її ..
  129.00грн.
 • Поліанна
  Захоплива книжка про янгольську дівчинку, що її батько навчив дякувати за все Богові та людям, шукати навіть за найнесприятливіших обставин у житті тільки позитивне та хороше. Змінюючись сама, головна героїня завдяки невичерпному оптимізму й життєрадісності змінює довкола себе і людей, і світ. Ці..
  144.00грн.
 • Маленький Мук
  До книжки ввійшли найкращі казки видатного німецького письменника-романтика Вільгельма Гауфа (1802–1827) «Маленький Мук», «Карлик Ніс» і «Каліф-чорногуз» в українському перекладі. ..
  78.00грн.
 • Рікі-Тікі-Таві
  Чому кіт гуляє, де сам собі знає? Чому мангуст не дружить із пітонами? Звідки в слоненятка довгий хобот? Чому у верблюда з’явився горб? Звідки взялися броненосці? На ці та інші не менш цікаві запитання юний читач знайде відповіді, прочитавши цю цікаву та захопливу книжку класика англійської літер..
  72.00грн.
 • Джунглі в Долині Мумі-Тролів
  Комікс «Джунглі в Долині Мумі-Тролів» - історія про те, як до берега прибило скриню з тропічним насінням. Мумі-мама його висіяла, й долину Мумі-тролів заполонили густі тропічні хащі. На додачу Мара звільнила із зоопарку екзотичних звірів - тож перед Мумі-тролями постали одразу два нагальні питанн..
  106.00грн.
 • Портрет Доріана Грея
  «Портрет Доріана Ґрея» — вершина проповідуваного Оскаром Вайлдом естетизму і водночас великої мистецької сили заперечення декадентських крайнощів цієї концепції; це один із найпарадоксальніших романів модернізму. За словами самого письменника, «справжня мораль цього твору полягає в тому, що всяке..
  86.00грн.
 • Гамлет, принц данський
  Це перший у третьому тисячолітті український переклад вершинного твору Шекспіра, п'єси, яка не сходила зі сцени з часу написання — аж до сьогодні. Гамлета можна сприймати як завгодно — у дусі класики чи постмодернізму, проте важко знайти людину, яку б не вразила трагедія про принца данського. Цей..
  192.00грн.
 • Мерлін та лицарі Круглого Столу
  Книги нової серії «Світова класика — дітям» — незвичайні та чарівні. Герої відомих класичних сюжетів — забавні звірятка. Ілюстрації знаменитого італійського художника Тоні Вульфа, який заслужено вважається класиком дитячої ілюстрації, — оригінальні, яскраві та надзвичайно емоційні. Безсумніву, ця..
  120.00грн.
 • Пригоди барона Мюнхгаузена
  Фантастичні розповіді про свої пригоди вигадав сам герой — барон Мюнхгаузен, який насправді жив у Німеччині на початку XVII століття. Деякі його розповіді були надруковані, а потім у різний час їх обробили і видали P. Е. Распе і Г. А. Бюргер. Твори Г. А. Бюргера вважають класичним текстом розпові..
  89.00грн.
 • Маленький принц
  Видатний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері був відважним льотчиком. Одного разу на своєму маленькому поштовому літаку він навіть перелетів Атлантичний океан. Це був світовий рекорд. Якось письменник зазнав аварії над Лівійською пустелею. Доки він десять днів ремонтував свій літак, до..
  180.00грн.
 • Роксолана
  Знаменитий роман відомого українського письменника Павла Загребельного «Роксолана» уже понад тридцять років перебуває в епіцентрі читацької уваги. Нічого дивного, адже цей твір мовби заново відкрив для нас одну з найлегендарніших українок усіх часів, яка волею долі з простої полонянки стала споча..
  135.00грн.
 • Пригоди бравого вояка Швейка
  Ох, який бо він і справді бравий вояк, який хвацький оповідач, цей хитрющо-простакуватий, цей дуркувато-зворушливий Швейк, котрий (як про це не раз уже писалося й малювалося) разом з іншими літературними титанами, такими, як Гамлет і Дон-Кіхот, упевнено тримає на собі нашу читацьку планету. Спо..
  107.00грн.
 • Крихітка Цахес
  До видання увійшли три знамениті повісті Гофмана: «Крихітка Цахес», «Золотий горнець» та «Лускунчик». Нагороди Диплом за найкращу книжкову серію на Львівському Форумі видавців-2006. ..
  96.00грн.
 • Аліса в Країні Див, Аліса в Задзеркаллі
  До видання увійшли обидві прославлені книги Льюїса Керрола — «Аліса в Країні Див» та «Аліса в Задзеркаллі». Доречні і вишукані ілюстрації Владислава Єрка, як завжди, вражають. Нагороди Найкраща дитяча книжка-2001 (Національний конкурс «Книга року-2001»); Диплом за найкраще дитяче видання..
  79.00грн. 106.00грн.
 • Різдвяна історія
  Опублікований у середині грудня 1843 року шеститисячний наклад «Різдвяної пісні» розійшовся ще до Різдва, та й наступні наклади розкупили дуже швидко. Внутрішній «поштовх» дав англійцям Чарльз Діккенс своєю «Різдвяною піснею» – саме вона внесла в святкування потужний животворний дух морального й ..
  80.00грн.

Детская классика книги

Мировая классика книги - это та база, которая может послужить помощью для родителей в вопросах развития ребенка. Ценности и вопросы, которые поднимаются гигантами всемирной литературы не только позволят ребенку почерпнуть полезную информацию и ознакомиться с культурным наследием народов мира, но и постепенно формировать свой индивидуальный взгляд на определенные вещи. Серия книг “Мировая классика” богата произведениями, которые будут интересны не только малышу, но и взрослому, поэтому чтение может превратиться в увлекательную игру для ребенка и его родителей.

Книги мировой классики знакомы с детства каждому. Богатый мир фантазий погружает юного читателя в ситуации противостояния хорошего плохому, поднимает вопросы заботы о ближнем, миролюбия, толерантности и других жизненных ценностей.

Мировая классика книги - список который, к счастью, постоянно расширяется. Те произведения, которые несколько десятилетий назад были еще новинками, сегодня признаны, как одни из лучших примеров литературы для детей и, в некоторых случаях, включены в школьную программу. Лучшая мировая классика книги - это примеры литературного наследия, которые с течением времени не оставляют безразличными ни детей, ни их родителей. Герои таких произведений вызывают у детей и взрослых высокие чувства, такие, как сопереживание и симпатия. Не случайно большинство из них нашли новое воплощение в виде мультипликационных или киногероев.

Можно сказать, что мировая классика книги, - это азбука для ребенка, с помощью которой он начинает формировать индивидуальный широкий взгляд на окружающий мир. Каждому с малых лет знакомы такие произведения, как “Мэри Поппинс” Памелы Трэвэрс, “Вождь краснокожих” О’Генри, “Белый Клык” Джека Лондона, “Маугли” Редьярда Киплинга, “Маленький принц” Антуана Сент-Экзюпери и прочие шедевры.

Классика для детей на украинском языке

У нас вы сможете выбрать лучшие книги мировой классики в переводе на украинский язык.

В каталоге представлены произведения для самых маленьких, литература из школьной программы и книги “классика мировой литературы” для старшеклассников в переводе настоящих профессионалов. У нас вы можете заказать такие шедевры мировой и отечественной классики книги, как произведения Уильяма Шекспира и Оскара Уайльда, Ярослава Гашека, Николая Гоголя, Павла Загребельного и других мастеров написанного слова.

Книги мировой классики - это список, признанной мировым сообществом в качестве лучших литературных произведений. И это не удивительно, ведь такие сказки, как “Алиса в Стране чудес” Льюиса Кэррола или “Маленький принц” Антуана Сент-Экзюпери, хоть и представляют собой достаточно незамысловатые истории, но их философская глубина способна поразить воображение не только ребенка, но и взрослого человека.

В каталоге “Троллик” вы найдете лучшие переводы мировой классики книги на украинский язык.

В интернет-магазине “Троллик” вы сможете заказать произведения из серии “Мировая Классика”, эти книги вы сможете купить, если оставите соответствующую заявку на сайте или свяжетесь с представителями нашего интернет-магазина.

Основными преимуществами заказа книг детской мировой классики для детей в “Троллике” являются:

 • Богатый выбор литературных произведений. В каталоге нашего магазина представлены произведения лучших авторов. Вы можете найти шедевры мировой классики детской книги на украинском и русском языках.

 • Высокое качество. В каталоге представлены произведения лучших издательств. Вы можете заказать книги мировой классики таких издательств, как “Махаон”, “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Ранок” и других. Яркие иллюстрации и качественные переводы - все для того, чтобы ребенок по-настоящему увлекся качественной литературой.

 • Доступная стоимость и комфортные условия заказа. Цены на книги мировой классики, список которых представлен в соответствующем разделе электронного каталога интернет-магазина, установлены в доступных пределах. Возможность онлайн-заказа, оплаты через интернет и получения книг с доставкой по территории Украины, позволит вам совершить полезную покупку, не только с максимальным комфортом, но и с выгодой.

Кроме того, вы сможете убедиться в высококлассном сервисе интернет-магазина. Наши консультанты помогут вам узнать больше полезной информации об ассортименте интернет-магазина, условиях оплаты и доставки, а также помогут подобрать наиболее интересный вариант книги из серии “Мировая Классика” или других категорий.

Дайте возможность вашему ребенку погрузиться в мир гениальной литературы, преподнесите ему лучшие книги детской мировой классики и ваши старания однозначно будут вознаграждены.

4555