Сортировка:
Отображение: список сетка
 • Дитячі пісеньки народів світу
  У цій кніжечці зібрано найкращі віршики-пісеньки, створені багатьма різними народами: білорусами й поляками, росіянами й німцями, шведами й болгарами, фінами й англійцями... ..
  96.00грн.
 • Дуже голодна гусениця
  Книга американського письменника Еріка Карла вперше вийшла в 1969 році, і згодом багаторазово перевидавалася. Текст книги являє собою історію гусениці перед її перетворенням у метелика. Книга видається на картонних аркушах, особливість книги - це наявність дірок в картоні (які проїла гусениця). ..
  208.00грн.
 • Королівна Крихітка та Киць-Киць
  Добра й чуйна Королівна-Крихітка хоче допомогти усім бідним і нещасним. Вона готова віддати їм усе найкоштовніше, що має. Але одного дня, щоб уберегти королівську скарбницю від спустошення, тато-король віддає наказ повиганяти усіх бідолах за ворота королівського палацу. І тоді стається щось неймо..
  125.00грн.
 • Гарбузовий рік
  Перша дитяча книжка Катерини Бабкіної. Це низка історій про мешканців садиби в місті. Як речі, птахи, овочі та інші рослини, авта, візки, іграшки, трави, тварини, люди й діти взаємодіють між собою? Вони багато що знають і вміють, особливо овочі. Будь до них уважний або уважна – і вони все тобі ро..
  89.00грн.
 • Мишачий дім Сема і Джулії
  Мишачий дім, проект Каріни Схапман, збудовано як декор для цієї дитячої книжки. Дім виготовлений з картонних коробок і пап’є-маше. Для інтер’єру Каріна використовувала автентичні тканини 50-70-их років та різний дріб’язок. Мишачий дім має фасад, бік та тильну сторону, і в ньому є понад сто кімнат..
  150.00грн.
 • Різдвяна казка від Слона Гудзика
  Сказка о маленькой Ясе, случайно обнаружившей волшебного слоника, который может наколдовать зиму и унести Ясю с собой в рождественскую сказку. ..
  99.00грн.
 • Фарбований Лис
  Фарбований Лис» — одна з найвідоміших казок Івана Франка. Хвацький і самовпевнений Лис аж зі шкури пнеться, щоб вразити своїх товаришів нечуваною злодійською спритністю. Навіть утрапивши в страшну халепу, хитрому Лисові вдається обернути все на свою користь. Однак у безмежній самозакоханості ві..
  157.00грн.
 • Історія одного поросятка
  Але ж і хвацьке Поросятко!.. Розвалило королівський палац, поклало трупом дванадцять лютих розбійників, стало капітаном піратського корабля... Ви ще не читали про нього?.. Мама мія!.. Адже «Історія одного поросятка» — без сумніву, найкращий у світі «поросячий» бестселер! Написав його чудовий..
  120.00грн. 157.00грн.
 • Гусенятко — Козак Петро Мамарига. Оповідання та вірші. Подвійна книга
  У цій «подвійній» книзі публікуються улюблені поетичні й прозові твори для дітей Миколи Вінграновського (1936–2004) — найвидатнішого українського лірика другої половини ХХ століття. Микола Вінграновський щиро тішився, що цю книжку проілюстрував саме Кость Лавро, творчість якого високо цінува..
  150.00грн. 199.00грн.
 • Нові історії Чарівного Лісу
  У Чарівному Лісі, як завжди, вирують розмаїті події. То жаба Душка посварила добрих сусідів-хом’ячків, то чортик Крутихвіст налякав звірів своїми витівками, то цап Гордань захотів стати царем над усіма мешканцями лісу та довколишніх гір. Але любов та дружба неодмінно перемагають. Як саме? Про це ..
  129.00грн.
 • Коза-дереза
  Ох ця ж коза-дереза!.. Через неї дід позбувся синів, жінки і спокою, а зайчик не зміг зайти до своєї хатки. Це ж вона смертельно налякала зайчика, ведмедя, вовка, лисичку... Та є на світі один молодець, який не боїться цієї звірюки. Хто ж він? Звідля узявся?.. Про нього дізнається лише той, ..
  150.00грн.
 • Метелик, який тупнув ніжкою
  У одному царстві правив мудрий цар Сулейман-ібн-Дауд і була в нього прекрасна розумна дружина Балтіс і ще 999 дружин, котрі завжди сварились одна з одною. Правитель був наймудріший та мав чарівного персня, проте навіть йому знадобилась допомога. На поміч у скрутній ситуації прилетіли метелики та ..
  112.00грн.
 • На землях Бергамотах
  Іскрометні, веселі, кумедні вірші для дітей знаменитого польського письменника Яна Бжехви у чудовому перекладі Неоніли Стефурак з неперевершеними ілюстраціями Олега Петренка-Заневського творять книгу, з якою ні на мить не хочеться розлучатися. Чудовий подарунок дошкільнятам і молодшим школярам. ..
  132.00грн.
 • Зварю тобі борщику
  У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, але ще й дуже смачні. Бо коли їх читаєш, то слинка котиться. І відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які живуть не лише на вашому..
  78.00грн.
 • НА КАВУ ДО ЛЬВОВА!
   Це збірка віршів українських поетів від класиків до сучасників. З цією книгою ви відчуєте атмосферу міста Лева, його кавовий аромат та дощовий настрій, побачите його вузенькі вулички та Високий Замок. Ця збірка віршів для тих, хто крізь час та кілометри прагне відчути романтику Львова. ..
  96.00грн.
 • Казка про Старого Лева
  Старий Лев, втомившись володарювати, оселяється у славному Львові, у чудовій мансарді з вікнами на площу Ринок. Одного разу під час дощу стеля його помешкання починає текти – без ремонту не обійтися, і Старий Лев просить допомоги у своїх найближчих друзів – Крокодила, Слона та Жирафи. Щойно друзі..
  110.00грн.
 • Ліза та її сни
  Казково-пізнавальна історія про дівчинку, яка завдяки крилам, що їх винайшов Леонардо да Вінчі, побувала в майстернях найяскравіших постатей світового малярства — від Ботічеллі до Далі. Ілюстрації виконала Євгенія Гапчинська — одна з найпопулярніших українських живописців, випускниця Харківського..
  151.00грн.
 • Юний Роланд (Казки Туманного Альбіону)
  Британські рицарські казки. До книги увійшли британські казки рицарських часів: дві шотландські та англійська («Юний Роланд»). Проілюстрував книгу знаменитий книжковий майстер. «Казки Туманного Альбіону», без сумніву, один із визнаних шедеврів Владислава Єрка. Тут філігранність художника сяг..
  192.00грн.
 • Улюблені вірші-2
  Популярні вірші українських та іноземних поетів. Упорядник: Іван Малкович. Відтепер «УЛЮБЛЕНІ ВІРШІ» у 2-х томах! Понад 100 пречудових віршів українських та іноземних поетів на всі смаки! Розкішний дарунок для кожної інтелігентної родини! З малюнками найкращих українських ілюстратор..
  197.00грн.

Сказки для самых маленьких читателей

Все мы помним добрые голоса родителей, которые, укладывая нас спать, читали сказки на ночь. Это были невероятные впечатления от которых веет добротой, теплом и любовью. Традиция чтения сказок для самых маленьких членов семьи возникла много веков назад, когда бытовые истории трансформировались в рассказы, а те со временем переходили в мифы.

Сказка - это такая легенда с глубоким национальным корнями, которая, несмотря на свою, на первый взгляд, примитивную форму, несет глубокий философский смысл. Если внимательно вчитываться в эти простые короткие рассказы, то можно понять, что они таят в себе главные жизненные истины.

В нашем интернет-магазине вы сможете приобрести сказки для самых маленьких читателей. Понятно, что в большинстве случаев процесс чтения сказочных произведений происходит непосредственно с привлечением родителей, а это значит, что для детей будет важно не только содержательное наполнение книги, но и ее вид, наличие и качество рисунков.

Перед тем, как купить сказки для самых маленьких, стоит определиться с тем, по какому принципу можно выбрать наиболее интересный вариант для вашего ребенка. Прежде всего необходимо понимать, что кроме содержания большое значение имеет оформление книги, ведь малыш активно воспринимает окружающий мир, в том числе через зрение и на ощупь. Таким образом, выбирая сказки для самых маленьких, обратите особое внимание на качество бумаги, наличие рисунков и оформления текста. Так, читая сказку своему чаду, вы сможете усилить интерес ребенка, показывая ему рисунки со сказочными персонажами.

В интернет-магазине "Троллик" вы найдете только качественные книги со сказками для самых маленьких членов вашей семьи. Среди преимуществ интернет-магазина стоит выделить следующие:

 • Широкий ассортимент качественных книг. В каталоге "Троллика" вы найдете как всемирно известные произведения для дошкольников от классиков детской литературы, так и рассказы от отечественных современников.
 • Стоимость, которая доступна каждому. Стоит отметить, что на сказки для самых маленьких цена выставляется учитывая много различных факторов, начиная от материалов и заканчивая затратами на транспортировку, однако, одним из преимуществ заказа товаров через Интернет является то, что значительное количество расходов, влияющих на конечную стоимость продуктов, не учитываются.
 • Комфорт для наших клиентов гарантирован за счет удобных условий заказа товаров.

Подробнее о наших преимуществах можно узнать, связавшись с менеджерами магазина "Троллик".

4555