Сортировка:
Отображение: список сетка
 • Мануель і Діді
  Життя двох мишенят Мануеля і Діді сповнене пригод. У них друзі проявляють свою допитливість, дотепність, винахідливість та відвагу. Мануель завжди має багато ідей, а Діді щоразу готовий допомогти йому реалізувати їх. Книжка австрійського письменника Ервіна Мозера з авторськими ілюстраціями приваб..
  115.00грн.
 • Гаррі Поттер і філософський камінь. Ілюстрації Джима Кея
  Перше ілюстроване видання магічної класики Дж.К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів. «Побачивши ілюстрації Джима Кея, я була глибоко ..
  455.00грн.
 • Біля ковчега о восьмій
  Це книга — діалог про Бога. Усі події відбуваються на Ноєвому Ковчегу. Пара пінгвінів протягла третього пінгвіна, свого друга, хоча дозволялося «Кожної тварі по парі». Автору книги Ульріху Хубу вдалося просто, невимушено, весело, захоплююче і в той же час так дохідливо і зрозуміло розмірко..
  66.00грн.
 • Як полюбити Павучка?
  Маленький павучок шукає відповідь на питання: звідки береться страх і як його подолати? ..
  88.00грн.
 • Дитячі пісеньки народів світу
  У цій кніжечці зібрано найкращі віршики-пісеньки, створені багатьма різними народами: білорусами й поляками, росіянами й німцями, шведами й болгарами, фінами й англійцями... ..
  96.00грн.
 • Мишеня Пік
  Цю історію про пригоди крихітного мишеняти вигадав один із найкращих у світі майстрів пера, що коли-небудь писали про живу природу для дітей. Книжка подарує дітям захопливу пригоду і відкриє багато секретів із життя тварин. ..
  66.00грн.
 • Будиночок мрійника. Картини в розповідках
  Будиночок мрійника — книга, завдяки якій дитина отримає поживу для споглядання і роздумів, погляне на цей дивовижний світ по-іншому. Знайомство з книгою серії "Дитяча картинна галерея" — це прагнення до естетичного виховання дитини. ..
  66.00грн.
 • Ніжність. Картини в розповідках
  Світ забутих в дитинстві іграшок, що оживають на картинах і у віршах Галини Бодякової, розбурхує пам'ять дорослого читача і викликає теплі почуття у дитини. Знайомство з книгою серії "Дитяча картинна галерея" — це прагнення до естетичного виховання дитини. ..
  66.00грн.
 • Гаррі Поттер. Книжка-розмальовка
  Світ Гаррі Поттера іскриться променистими барвами — від геральдики чотирьох Гоґвортських гуртожитків до екстраваґантного краму «Відьмацьких витівок Візлів». Ця розмальовка, у якій представлено хитромудрі ілюстрації та вишукані розробки дизайнів, що використовувалися у зйомках фільмів про Гаррі По..
  150.00грн.
 • Хутір
  Христинка оселяється на хуторі в бабусі, коли тата звільняють з роботи в університеті, бо він – за незалежну Україну.  Там вона не лише знаходить нових друзів, а й вчиться розуміти мову звірят, птахів і міфічних істот – русалок і мавок. Адже насправді вона – не проста собі дівчинка, а Лісова..
  60.00грн.
 • Таємниця козацької шаблі
  Усе почалося з того, що в сімейства Руснаків з`явилася Машка - пошарпаний, але все ж нічогенький автомобільчик. А далі... привид повідомив, що старовинна реліквія у небезпеці, - і почалися шалені перегони, небезпечна, сповнена містики і захвату мандрівка замками України у пошуках козацької шаблі...
  54.00грн.
 • Іван Сірко
  Під цією обкладинкою вміщено відразу дві книги про великого героя українського козацтва: «Іван Сірко – великий характерник» та «Іван Сірко – славетний кошовий».  Життя Івана Сірка овіяне легендами та сповнене карколомних пригод. Він народився надзвичайною дитинною, з особливим даром хара..
  82.00грн.
 • Збудував я гарний дім
  Сергій Козлов відомий передусім як автор казок про Їжачка у тумані, Тилімилітрямдію і веселі історії про Левенятка та Черепаху. А от вірші Сергія Козлова знають менше, хоч його пісенька «Хмароньки – ви конячки білогриві» стала дуже популярною завдяки улюбленому мультфільмові. У цій книжці ви..
  49.00грн.
 • Принц і злидар
  До чергового тому твоєї улюбленої серії входить знаменита повість «Принц і злидар» видатного американського письменника Марка Твена (псевдонім Семюела Ленгхорна Клеменса, 1835–1910), в якій головні герої міняються ролями, і проживають сповнені пригод і незвичайних історій життя. Що з того вийшло,..
  114.00грн.
 • Рікі-Тікі-Таві
  Чому кіт гуляє, де сам собі знає? Чому мангуст не дружить із пітонами? Звідки в слоненятка довгий хобот? Чому у верблюда з’явився горб? Звідки взялися броненосці? На ці та інші не менш цікаві запитання юний читач знайде відповіді, прочитавши цю цікаву та захопливу книжку класика англійської літер..
  72.00грн.
 • Любий слоне
  У книжці розповідається про неймовірні та дивовижні пригоди порцелянового слона Домініка і його маленького друга Пета. ..
  68.00грн.
 • Веломандрівка до Данії з бабусею та вісьмома дітьми
  Пам’ятаєте чудову книжку Анне-Кат. Вестлі «Тато, мама, бабуся, восмеро дітей і вантажівка»? А тепер тримаєте в руках нову збірку захопливих повістей про дружну і веселу родину, в якій щомиті щось трапляється. Норвезька письменниця Анне-Катріне Вестлі, яка придумала оповідання про сім’ю, в якій ро..
  151.00грн.
 • Марта і бабуся, бабуся і Мортен
  Нова збірка повістей про пригоди давніх друзів, непосид і витівників, що їх вигадала знаменита норвезька письменниця Анне-Катріне Вестлі (1920–2008). Діти потрапляють у різні халепи, і їм помагає виплутатися із них рідна бабуся, яка й сама інколи поводиться зовсім-таки не по-дорослому. ..
  149.00грн.
 • Джунглі в Долині Мумі-Тролів
  Комікс «Джунглі в Долині Мумі-Тролів» - історія про те, як до берега прибило скриню з тропічним насінням. Мумі-мама його висіяла, й долину Мумі-тролів заполонили густі тропічні хащі. На додачу Мара звільнила із зоопарку екзотичних звірів - тож перед Мумі-тролями постали одразу два нагальні питанн..
  106.00грн.
 • Павло Глазовий. Гуморески
  Буцімто невибагливі на «естецький» слух гуморески роблять людей щасливішими і звільняють їх від страху. Звичайно, цю книжку адресовано передовсім дорослим, але такі розділи, як «Де беруться діти» та багато інших гуморесок з радістю читаються уже кількома поколіннями школярів. У цій книжці уперше ..
  80.00грн.
 • Портрет Доріана Грея
  «Портрет Доріана Ґрея» — вершина проповідуваного Оскаром Вайлдом естетизму і водночас великої мистецької сили заперечення декадентських крайнощів цієї концепції; це один із найпарадоксальніших романів модернізму. За словами самого письменника, «справжня мораль цього твору полягає в тому, що всяке..
  86.00грн.
 • Гамлет, принц данський
  Це перший у третьому тисячолітті український переклад вершинного твору Шекспіра, п'єси, яка не сходила зі сцени з часу написання — аж до сьогодні. Гамлета можна сприймати як завгодно — у дусі класики чи постмодернізму, проте важко знайти людину, яку б не вразила трагедія про принца данського. Цей..
  192.00грн.
 • Зачарований ліс. Розмальовка
  Чи зможете ви розгадати таємницю Зачарованого лісу? У цій книзі розрісся чорно-білий ліс, сповнений дивовижних істот, які тільки й чекають, щоб їх знайшли і розмалювали. Рушайте власною стежиною крізь мохи й квіти, повз магічні будиночки на деревах і колючі терни до замку в самому серці лісу. На ..
  111.00грн.
 • Дуже голодна гусениця
  Книга американського письменника Еріка Карла вперше вийшла в 1969 році, і згодом багаторазово перевидавалася. Текст книги являє собою історію гусениці перед її перетворенням у метелика. Книга видається на картонних аркушах, особливість книги - це наявність дірок в картоні (які проїла гусениця). ..
  180.00грн.
 • Королівна Крихітка та Киць-Киць
  Добра й чуйна Королівна-Крихітка хоче допомогти усім бідним і нещасним. Вона готова віддати їм усе найкоштовніше, що має. Але одного дня, щоб уберегти королівську скарбницю від спустошення, тато-король віддає наказ повиганяти усіх бідолах за ворота королівського палацу. І тоді стається щось неймо..
  95.00грн.
 • Пригоди барона Мюнхгаузена
  Фантастичні розповіді про свої пригоди вигадав сам герой — барон Мюнхгаузен, який насправді жив у Німеччині на початку XVII століття. Деякі його розповіді були надруковані, а потім у різний час їх обробили і видали P. Е. Распе і Г. А. Бюргер. Твори Г. А. Бюргера вважають класичним текстом розпові..
  90.00грн.
 • Таємниці львівських левів
  «Таємниці львівських левів» – книжка авторських легенд-казок відомих у Львові гідів – братів Івана і Петра Радковців. Читачі довідаються, чому годинники на вежах і ратуші у Львові показують різний час, як двоє братів шукали на дні львівських ставків скарб свого батька, що сталося зі скупим М..
  90.00грн.
 • Як змайструвати літак
  Герої нової книжки Мартіна Содомки «Як змайструвати літак» – друзі-нерозлийвода горобець Зила і пацюк Арні вирішили змайструвати літак, аби полетіти в мандри. Це завдання не з простих, як зрештою, і сконструювати автомобіль. Але ж і це їм торік вдалося! Читачі книжки не лише довідаються, з я..
  96.00грн.
 • Альбом "Наше малятко"
  Коли народжується малятко - для мами і тата, для бабусі й дідуся воно відразу стає центром Всесвіту. І так важливо дорослим запам'ятати кожен новий день малюка, перший крок, перший зубчик, перше слово. Альбом "Наше малятко", з ніжними ілюстраціями Ольги Шингур, допоможе батькам створити дитині її..
  134.00грн.
 • Мануель і Діді
  Життя двох мишенят Мануеля і Діді сповнене пригод. У них друзі проявляють свою допитливість, дотепність, винахідливість та відвагу. Мануель завжди має багато ідей, а Діді щоразу готовий допомогти йому реалізувати їх. Книжка австрійського письменника Ервіна Мозера з авторськими ілюстраціями приваб..
  100.00грн.
 • Гарбузовий рік
  Перша дитяча книжка Катерини Бабкіної. Це низка історій про мешканців садиби в місті. Як речі, птахи, овочі та інші рослини, авта, візки, іграшки, трави, тварини, люди й діти взаємодіють між собою? Вони багато що знають і вміють, особливо овочі. Будь до них уважний або уважна – і вони все тобі ро..
  89.00грн.
 • Абетка ремесел і професій
  Що виготовляють бондар, різьбяр чи гончар, чим займаються журналіст, друкар, цукерник? Про це все малята дізнаються, прочитавши віршовану «Абетку ремесел і професій» Надії Репети, героїв якої чудово намалювала Мар’яна Петрів. Книжка ідеально підійде малим «чомучкам» і їхнім батькам, які з її..
  120.00грн.
 • Мишачий дім Сема і Джулії
  Мишачий дім, проект Каріни Схапман, збудовано як декор для цієї дитячої книжки. Дім виготовлений з картонних коробок і пап’є-маше. Для інтер’єру Каріна використовувала автентичні тканини 50-70-их років та різний дріб’язок. Мишачий дім має фасад, бік та тильну сторону, і в ньому є понад сто кімнат..
  150.00грн.
 • Різдвяна казка від Слона Гудзика
  Сказка о маленькой Ясе, случайно обнаружившей волшебного слоника, который может наколдовать зиму и унести Ясю с собой в рождественскую сказку. ..
  99.00грн.
 • Фарбований Лис
  Фарбований Лис» — одна з найвідоміших казок Івана Франка. Хвацький і самовпевнений Лис аж зі шкури пнеться, щоб вразити своїх товаришів нечуваною злодійською спритністю. Навіть утрапивши в страшну халепу, хитрому Лисові вдається обернути все на свою користь. Однак у безмежній самозакоханості ві..
  157.00грн.
 • Історія одного поросятка
  Але ж і хвацьке Поросятко!.. Розвалило королівський палац, поклало трупом дванадцять лютих розбійників, стало капітаном піратського корабля... Ви ще не читали про нього?.. Мама мія!.. Адже «Історія одного поросятка» — без сумніву, найкращий у світі «поросячий» бестселер! Написав його чудовий..
  127.00грн.
 • Гусенятко — Козак Петро Мамарига. Оповідання та вірші. Подвійна книга
  У цій «подвійній» книзі публікуються улюблені поетичні й прозові твори для дітей Миколи Вінграновського (1936–2004) — найвидатнішого українського лірика другої половини ХХ століття. Микола Вінграновський щиро тішився, що цю книжку проілюстрував саме Кость Лавро, творчість якого високо цінува..
  199.00грн.
 • Нові історії Чарівного Лісу
  У Чарівному Лісі, як завжди, вирують розмаїті події. То жаба Душка посварила добрих сусідів-хом’ячків, то чортик Крутихвіст налякав звірів своїми витівками, то цап Гордань захотів стати царем над усіма мешканцями лісу та довколишніх гір. Але любов та дружба неодмінно перемагають. Як саме? Про це ..
  129.00грн.
 • Бабусина господа
  Здавалося б, хто живе в бабусиній господі? Звісно, бабуся. А якщо уважно пригледітися, роззирнутися довкола, прислухатися, то виявиться, що тут так багато цікавих мешканців. Тут і ласий до сметанки котик, і збитошні мишенята, і кумедний пес Бровко, і кроленята, каченята, гуси, ластівки, і ще бага..
  96.00грн.
 • Коза-дереза
  Ох ця ж коза-дереза!.. Через неї дід позбувся синів, жінки і спокою, а зайчик не зміг зайти до своєї хатки. Це ж вона смертельно налякала зайчика, ведмедя, вовка, лисичку... Та є на світі один молодець, який не боїться цієї звірюки. Хто ж він? Звідля узявся?.. Про нього дізнається лише той, ..
  150.00грн.
 • Метелик, який тупнув ніжкою
  У одному царстві правив мудрий цар Сулейман-ібн-Дауд і була в нього прекрасна розумна дружина Балтіс і ще 999 дружин, котрі завжди сварились одна з одною. Правитель був наймудріший та мав чарівного персня, проте навіть йому знадобилась допомога. На поміч у скрутній ситуації прилетіли метелики та ..
  112.00грн.
 • На землях Бергамотах
  Іскрометні, веселі, кумедні вірші для дітей знаменитого польського письменника Яна Бжехви у чудовому перекладі Неоніли Стефурак з неперевершеними ілюстраціями Олега Петренка-Заневського творять книгу, з якою ні на мить не хочеться розлучатися. Чудовий подарунок дошкільнятам і молодшим школярам. ..
  132.00грн.
 • Ґвара (автентична львівська абетка)
  Балак на львівський смак Леґіони вчительок української мови сумлінно втовкмачують львівським діткам у голови, «як то всьо має називатися і писатися правильно». Комп’ютерні програмі з українського правопису скаженіють, на свій розсуд виправляючи слівця львівського балаку. Але дітки, як не ..
  176.00грн.
 • Зварю тобі борщику
  У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, але ще й дуже смачні. Бо коли їх читаєш, то слинка котиться. І відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які живуть не лише на вашому..
  78.00грн.
 • НА КАВУ ДО ЛЬВОВА!
   Це збірка віршів українських поетів від класиків до сучасників. З цією книгою ви відчуєте атмосферу міста Лева, його кавовий аромат та дощовий настрій, побачите його вузенькі вулички та Високий Замок. Ця збірка віршів для тих, хто крізь час та кілометри прагне відчути романтику Львова. ..
  85.00грн.
 • Казка про Старого Лева
  Старий Лев, втомившись володарювати, оселяється у славному Львові, у чудовій мансарді з вікнами на площу Ринок. Одного разу під час дощу стеля його помешкання починає текти – без ремонту не обійтися, і Старий Лев просить допомоги у своїх найближчих друзів – Крокодила, Слона та Жирафи. Щойно друзі..
  136.00грн.
 • Дитячий кобзар
  Дитячий кобзар – це не просто збірка найвідоміших віршів Тараса Шевченка, а художнє видання з яскравими ілюстраціями. Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу як маленьких, так і великих читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирає..
  120.00грн.
 • Книга мого роду (бордова)
  Створюйте свою сімейну хроніку, користуючись альбомом «Книга мого роду»! Лише тут можна буде прочитати про кумедні випадки із маминого чи таткового дитинства, відшукати фірмовий бабусин рецепт чи улюблену пісню прадідуся. А проілюструють яскраві миті життя сімейні фотографії. Нова книга «Видавниц..
  150.00грн.
 • Нове вбрання для короля
  Марнославний король боїться, що втратив повагу людей. Аж тут до палацу приходять дві видри-кравчині, що обіцяють королю нечуване вбрання — шедевр кравецької справи, завдяки якому до нього почнуть ставитися з благоговінням. Ба навіть більше — такий неймовірний костюм ще й дасть йому змогу розпізна..
  199.00грн.
 • Дитяча Євангелія
  Оповіді про Ісуса. Уперше видання Євангелії для дітей письмово благословили Предстоятелі усіх найбільших традиційних Християнських Церков в Україні. Надзвичайно важливо, що українські діти читатимуть Вічну Книгу без поділів на церковні конфесії, бо саме від нинішніх юних читачів залежить, як швид..
  128.00грн.

Интересные украинском языке

Качественная и яркая книга способна не просто заинтересовать ребенка своими иллюстрациями и содержанием, но и способствовать развитию малыша, научить чему-то новому, побудить желание познавать мир. Именно поэтому чтение книг является сем-то сродни процессу обучения. Родители знают, что нередко ребенок достаточно сдержанно относится к желанию читать, но это вовсе не означает, что ему это не нужно. Стоит родителям прочитать ребенку какое-то увлекательное повествование или рассказать интересную историю, как юное создание без сомнения с восторгом будет ждать новую порцию приключений литературных героев. Кроме того, покупая книги на украинском языке, вы приучаете ребенка к общению на государственном языке, что очень важно в современных условиях развития нашей страны.

Привычка к чтению у многих зарождается именно в детстве. Помните ли вы свои первые детские книги на украинском языке, которые вы прочитали? Скорее всего, это были народные сказки или произведения классиков украинской литературы.

Не стоит расценивать чтение как развлечение или попытку проникнуть в нереальной мир. Наоборот, читая книги для детей на украинском языке, ваш малыш не только научится более широко воспринимать мир со всеми его чудесами, но и получит полезную информацию о жизненном быту, изложенную в художественной форме, которую дети будут воспринимать с большим интересом. Поэтому, если ваш ребенок с малых лет изучает окружающий мир через книги, это означает, что, скорее всего, у нее будет развита фантазия, глубокий запас разноплановых знаний и не будет проблем с последующим обучением.

Большинство родителей, сталкиваясь с вопросом, как приучить ребенка к чтению, не находят ответа. Однако решение данной задачи достаточно простое - надо начать с правильной книги. Таким образом, перед тем, как приобрести книги для детей на украинском языке, стоит узнать о том, что именно интересует вашего малыша. Как правило, малышей интересуют простые истории, героями которых выступают различные зверюшки и странные создания, детям младшего школьного возраста будут интересны энциклопедии для маленьких, для среднего школьного возраста - приключенческая литература составляет основную сферу интересов, а для старшеклассников приоритетными являются более взрослые темы, которые раскрываются в лучших образцах классической мировой литературы.

В нашем интернет-магазине вашему вниманию широкий выбор литературных произведений для детей разного возраста - мировая классика, произведения классиков украинской литературы для детей, сказки и прочее. В "Троллике" книги на украинском языке купить вы сможете быстро, удобно и по оптимальным ценам.
 

Преимущества онлайн-магазина детской книги "Троллик"

Если вы хотите порадовать своего ребенка необычной историей, или сделать подарок малышам в виде интересной книги с яркими иллюстрациями, то вам, прежде чем детские книги на украинском языке купить, стоит ознакомиться с электронным каталогом онлайн-магазина "Тролик".
Среди основных преимуществ покупки товаров в "Троллике" можно выделить:

 • Доступную стоимость. Благодаря тому, что вы можете купить книги на украинском языке через онлайн-заказ, вам не придется переплачивать. Гибкая ценовая политика "Троллика" позволяет устанавливать цены на товары из каталога на минимальном уровне.
 • Высокое качество книг. Опыт работы "Троллика" на книжном рынке подтверждает факт того, что требования к детской книге значительно выше, чем к взрослой. Только качественная полиграфия с яркими и интересными рисунками способна привлечь внимание малыша и возбудить в сердце ребенка любовь к чтению. "Троллик" сотрудничает с теми издательствами, которые завоевали авторитет на отечественном книжном рынке. Следовательно, вы можете приобрести книги для детей на украинском языке от таких издательств, как "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "Видавництво Старого Лева" и др.
 • Широкий ассортимент. Вы сможете найти чем заинтересовать как маленьких читателей, так и более взрослых. Так же в ассортименте магазина представлены варианты для тех детей, кто еще не научился читать. Кроме того, на "электронных полках" нашего сайта вы найдете известные каждому взрослому интересные книги на украинском языке - шедевры мировой и украинской детской литературы, а также новые интересные произведения от наших современников.
 • Удобные условия покупки. С помощью нашего онлайн-магазина вы сможете максимально быстро и просто заказать и купить интересные книги для юных читателей на украинском языке. В информационном разделе "Оплата и доставка" вы познакомитесь с основными условиями получения своего заказа.

За более подробной информацией обращайтесь к нашим консультантам. Они с удовольствием помогут вам среди большого количества литературных шедевров из каталога интернет-магазина "Тролик" найти вариант наиболее интересной книги для вашего ребенка на украинском языке.

Окунитесь вместе с детьми в удивительный мир фантазии от лучших мастеров художественного слова, приобретя детские книги на украинском в нашем интернет-магазине. Не забывайте о скидках и акционные предложения для покупателей от магазина "Троллик".
 

4555