Сортировка:
Отображение: список сетка
 • Гаррі Поттер і філософський камінь. Ілюстрації Джима Кея
  Перше ілюстроване видання магічної класики Дж.К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів. «Побачивши ілюстрації Джима Кея, я була глибоко ..
  455.00грн.
 • Хутір
  Христинка оселяється на хуторі в бабусі, коли тата звільняють з роботи в університеті, бо він – за незалежну Україну.  Там вона не лише знаходить нових друзів, а й вчиться розуміти мову звірят, птахів і міфічних істот – русалок і мавок. Адже насправді вона – не проста собі дівчинка, а Лісова..
  60.00грн.
 • Таємниця козацької шаблі
  Усе почалося з того, що в сімейства Руснаків з`явилася Машка - пошарпаний, але все ж нічогенький автомобільчик. А далі... привид повідомив, що старовинна реліквія у небезпеці, - і почалися шалені перегони, небезпечна, сповнена містики і захвату мандрівка замками України у пошуках козацької шаблі...
  74.00грн.
 • Рікі-Тікі-Таві
  Чому кіт гуляє, де сам собі знає? Чому мангуст не дружить із пітонами? Звідки в слоненятка довгий хобот? Чому у верблюда з’явився горб? Звідки взялися броненосці? На ці та інші не менш цікаві запитання юний читач знайде відповіді, прочитавши цю цікаву та захопливу книжку класика англійської літер..
  72.00грн.
 • Любий слоне
  У книжці розповідається про неймовірні та дивовижні пригоди порцелянового слона Домініка і його маленького друга Пета. ..
  68.00грн.
 • Марта і бабуся, бабуся і Мортен
  Нова збірка повістей про пригоди давніх друзів, непосид і витівників, що їх вигадала знаменита норвезька письменниця Анне-Катріне Вестлі (1920–2008). Діти потрапляють у різні халепи, і їм помагає виплутатися із них рідна бабуся, яка й сама інколи поводиться зовсім-таки не по-дорослому. ..
  149.00грн.
 • Джунглі в Долині Мумі-Тролів
  Комікс «Джунглі в Долині Мумі-Тролів» - історія про те, як до берега прибило скриню з тропічним насінням. Мумі-мама його висіяла, й долину Мумі-тролів заполонили густі тропічні хащі. На додачу Мара звільнила із зоопарку екзотичних звірів - тож перед Мумі-тролями постали одразу два нагальні питанн..
  116.00грн.
 • Павло Глазовий. Гуморески
  Буцімто невибагливі на «естецький» слух гуморески роблять людей щасливішими і звільняють їх від страху. Звичайно, цю книжку адресовано передовсім дорослим, але такі розділи, як «Де беруться діти» та багато інших гуморесок з радістю читаються уже кількома поколіннями школярів. У цій книжці уперше ..
  80.00грн.
 • Гамлет, принц данський
  Це перший у третьому тисячолітті український переклад вершинного твору Шекспіра, п'єси, яка не сходила зі сцени з часу написання — аж до сьогодні. Гамлета можна сприймати як завгодно — у дусі класики чи постмодернізму, проте важко знайти людину, яку б не вразила трагедія про принца данського. Цей..
  192.00грн.
 • Зачарований ліс. Розмальовка
  Чи зможете ви розгадати таємницю Зачарованого лісу? У цій книзі розрісся чорно-білий ліс, сповнений дивовижних істот, які тільки й чекають, щоб їх знайшли і розмалювали. Рушайте власною стежиною крізь мохи й квіти, повз магічні будиночки на деревах і колючі терни до замку в самому серці лісу. На ..
  120.00грн.
 • Дуже голодна гусениця
  Книга американського письменника Еріка Карла вперше вийшла в 1969 році, і згодом багаторазово перевидавалася. Текст книги являє собою історію гусениці перед її перетворенням у метелика. Книга видається на картонних аркушах, особливість книги - це наявність дірок в картоні (які проїла гусениця). ..
  208.00грн.
 • Пригоди барона Мюнхгаузена
  Фантастичні розповіді про свої пригоди вигадав сам герой — барон Мюнхгаузен, який насправді жив у Німеччині на початку XVII століття. Деякі його розповіді були надруковані, а потім у різний час їх обробили і видали P. Е. Распе і Г. А. Бюргер. Твори Г. А. Бюргера вважають класичним текстом розпові..
  120.00грн.
 • Альбом "Наше малятко"
  Коли народжується малятко - для мами і тата, для бабусі й дідуся воно відразу стає центром Всесвіту. І так важливо дорослим запам'ятати кожен новий день малюка, перший крок, перший зубчик, перше слово. Альбом "Наше малятко", з ніжними ілюстраціями Ольги Шингур, допоможе батькам створити дитині її..
  134.00грн.
 • Мишачий дім Сема і Джулії
  Мишачий дім, проект Каріни Схапман, збудовано як декор для цієї дитячої книжки. Дім виготовлений з картонних коробок і пап’є-маше. Для інтер’єру Каріна використовувала автентичні тканини 50-70-их років та різний дріб’язок. Мишачий дім має фасад, бік та тильну сторону, і в ньому є понад сто кімнат..
  150.00грн.
 • Фарбований Лис
  Фарбований Лис» — одна з найвідоміших казок Івана Франка. Хвацький і самовпевнений Лис аж зі шкури пнеться, щоб вразити своїх товаришів нечуваною злодійською спритністю. Навіть утрапивши в страшну халепу, хитрому Лисові вдається обернути все на свою користь. Однак у безмежній самозакоханості ві..
  157.00грн.
 • Аліса в Країні Див, Аліса в Задзеркаллі
  До видання увійшли обидві прославлені книги Льюїса Керрола — «Аліса в Країні Див» та «Аліса в Задзеркаллі». Доречні і вишукані ілюстрації Владислава Єрка, як завжди, вражають. Нагороди Найкраща дитяча книжка-2001 (Національний конкурс «Книга року-2001»); Диплом за найкраще дитяче видання..
  106.00грн.
 • Ліза та її сни
  Казково-пізнавальна історія про дівчинку, яка завдяки крилам, що їх винайшов Леонардо да Вінчі, побувала в майстернях найяскравіших постатей світового малярства — від Ботічеллі до Далі. Ілюстрації виконала Євгенія Гапчинська — одна з найпопулярніших українських живописців, випускниця Харківського..
  151.00грн.

Интересные украинском языке

Качественная и яркая книга способна не просто заинтересовать ребенка своими иллюстрациями и содержанием, но и способствовать развитию малыша, научить чему-то новому, побудить желание познавать мир. Именно поэтому чтение книг является сем-то сродни процессу обучения. Родители знают, что нередко ребенок достаточно сдержанно относится к желанию читать, но это вовсе не означает, что ему это не нужно. Стоит родителям прочитать ребенку какое-то увлекательное повествование или рассказать интересную историю, как юное создание без сомнения с восторгом будет ждать новую порцию приключений литературных героев. Кроме того, покупая книги на украинском языке, вы приучаете ребенка к общению на государственном языке, что очень важно в современных условиях развития нашей страны.

Привычка к чтению у многих зарождается именно в детстве. Помните ли вы свои первые детские книги на украинском языке, которые вы прочитали? Скорее всего, это были народные сказки или произведения классиков украинской литературы.

Не стоит расценивать чтение как развлечение или попытку проникнуть в нереальной мир. Наоборот, читая книги для детей на украинском языке, ваш малыш не только научится более широко воспринимать мир со всеми его чудесами, но и получит полезную информацию о жизненном быту, изложенную в художественной форме, которую дети будут воспринимать с большим интересом. Поэтому, если ваш ребенок с малых лет изучает окружающий мир через книги, это означает, что, скорее всего, у нее будет развита фантазия, глубокий запас разноплановых знаний и не будет проблем с последующим обучением.

Большинство родителей, сталкиваясь с вопросом, как приучить ребенка к чтению, не находят ответа. Однако решение данной задачи достаточно простое - надо начать с правильной книги. Таким образом, перед тем, как приобрести книги для детей на украинском языке, стоит узнать о том, что именно интересует вашего малыша. Как правило, малышей интересуют простые истории, героями которых выступают различные зверюшки и странные создания, детям младшего школьного возраста будут интересны энциклопедии для маленьких, для среднего школьного возраста - приключенческая литература составляет основную сферу интересов, а для старшеклассников приоритетными являются более взрослые темы, которые раскрываются в лучших образцах классической мировой литературы.

В нашем интернет-магазине вашему вниманию широкий выбор литературных произведений для детей разного возраста - мировая классика, произведения классиков украинской литературы для детей, сказки и прочее. В "Троллике" книги на украинском языке купить вы сможете быстро, удобно и по оптимальным ценам.
 

Преимущества онлайн-магазина детской книги "Троллик"

Если вы хотите порадовать своего ребенка необычной историей, или сделать подарок малышам в виде интересной книги с яркими иллюстрациями, то вам, прежде чем детские книги на украинском языке купить, стоит ознакомиться с электронным каталогом онлайн-магазина "Тролик".
Среди основных преимуществ покупки товаров в "Троллике" можно выделить:

 • Доступную стоимость. Благодаря тому, что вы можете купить книги на украинском языке через онлайн-заказ, вам не придется переплачивать. Гибкая ценовая политика "Троллика" позволяет устанавливать цены на товары из каталога на минимальном уровне.
 • Высокое качество книг. Опыт работы "Троллика" на книжном рынке подтверждает факт того, что требования к детской книге значительно выше, чем к взрослой. Только качественная полиграфия с яркими и интересными рисунками способна привлечь внимание малыша и возбудить в сердце ребенка любовь к чтению. "Троллик" сотрудничает с теми издательствами, которые завоевали авторитет на отечественном книжном рынке. Следовательно, вы можете приобрести книги для детей на украинском языке от таких издательств, как "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "Видавництво Старого Лева" и др.
 • Широкий ассортимент. Вы сможете найти чем заинтересовать как маленьких читателей, так и более взрослых. Так же в ассортименте магазина представлены варианты для тех детей, кто еще не научился читать. Кроме того, на "электронных полках" нашего сайта вы найдете известные каждому взрослому интересные книги на украинском языке - шедевры мировой и украинской детской литературы, а также новые интересные произведения от наших современников.
 • Удобные условия покупки. С помощью нашего онлайн-магазина вы сможете максимально быстро и просто заказать и купить интересные книги для юных читателей на украинском языке. В информационном разделе "Оплата и доставка" вы познакомитесь с основными условиями получения своего заказа.

За более подробной информацией обращайтесь к нашим консультантам. Они с удовольствием помогут вам среди большого количества литературных шедевров из каталога интернет-магазина "Тролик" найти вариант наиболее интересной книги для вашего ребенка на украинском языке.

Окунитесь вместе с детьми в удивительный мир фантазии от лучших мастеров художественного слова, приобретя детские книги на украинском в нашем интернет-магазине. Не забывайте о скидках и акционные предложения для покупателей от магазина "Троллик".
 

4555