Сортировка:
Отображение: список сетка
 • Жила №6 В гармонії з Природою
    В гармонії з Природою Закликаймо весну разом! Шосте число сімейного альманаху «Жила» - про ПРИРОДУ! «Мамо, чому росте дерево?» - Після статті біолога Орести Шпак батьки малих природознавців будуть у всеозброєнні, і зможуть відповісти на питання, як з малої зернинки проростає ..
  50.00грн.
 • Жила №5 Чоловіче та Жіноче
    У п’ятому номері «Жили» ми говоримо про саму Природу. Про те, що було в нас закладено і що було (або не було) втрачено. Про повагу і зневагу, любов і ненависть, про силу і слабкість, про полярності, які може й зовсім не полярності, якщо лиш розплющити очі та навчитися бачити. Якщо лиш ..
  50.00грн.
 • Жила №4 Сімейно, глибоко, творчо. Колір.
  ЗМІСТ НОМЕРА: -ДИВНИЦЯ Казка про сірого дракона та кольорового лицаря стор.6,  Запитання стор.14 -МУДРОЩІ Грані кольору стор.22 Розмова про колір стор.28 -ДОБРОУСТРІЙ Дитячий живопис і шлях до нього стор.38 Цей кольоровий світ- світ наших відчуттів стор..
  50.00грн.
 • Жила №3 Сімейно, глибоко, творчо. Навчання і освіта.
  ЗМІСТ НОМЕРА: -ДИВНИЦЯ «Секрет щастя». Уроки життя -МУДРОЩІ «Освіта, навчання, наслідування» «Освіта на Русі: від черт і різ до семи вільних мистецтв». «Херсонеський стилос». «Ідеальний вчитель» «Це страшне слово «ДЕПРИВАЦІЯ». -ДОБРОУСТРІЙ «Освіта без школи?» (або шк..
  50.00грн.
 • Жила №2 Сімейно, глибоко, творчо. Іграшки
  Жила виросла. Виросла не лише у плані обсягу (тепер - 114 сторінок), але й у плані наповнення. Вона читається цілісно. Вона читається легко і, водночас, серйозно. Об'єднавши думки фахівців із дитячої психології, педагогіки, арт-терапії, вона не розпалася на фрагменти, а звучить ніби одним х..
  50.00грн.

4555