Жила №5 Чоловіче та Жіноче

Есть в наличии
Издательство Видавець Іван Дмитрієв (2013)

Серия: Журнал Жила
Код товара: 10585
Страниц: 100
Украинский язык
Цена: 50.00грн.
Купить
Заказать обратный звонок

 

У п’ятому номері «Жили» ми говоримо про саму Природу. Про те, що було в нас закладено і що було (або не було) втрачено. Про повагу і зневагу, любов і ненависть, про силу і слабкість, про полярності, які може й зовсім не полярності, якщо лиш розплющити очі та навчитися бачити. Якщо лиш спробувати бути чуйним і уважним.

Цей номер «Жили» - про Стать і Гендер.

У номері:

ДИВНИЦЯ
Легенда про Чоловічність та Жіночність
Розповіді читачів про те, чого навчив їх тато і чого навчила мама

МУДРОЩІ
Стать людини: з чого починаються відмінності та подібності. Ореста Шпак. Біологічний погляд на статеві відмінності чоловіків і жінок, а також те, як ці відмінності впливають на поведінку.
Хлопчики праворуч, дівчатка ліворуч: кілька думок про гендерні відмінності та виховання. Вікторія Наріжна. Чи настільки ми такі різні, як здається? Чи справді чоловіки з Марсу, а жінки з Венери?
Інтерв’ю з психологом Марією Будею про осмислення Жіночого і Чоловічого начал в людині.
Подільські опришки – сімейні воїни. Павло Нечитайло. Воїни, які лишилися у тіні козаків, але чия діяльність була значима і потрібна. Воїни, які долали незгоди суворого життя разом із сім’ями.
«Лучше би женитися, чим в чужих живитися»: шлюб у містах України-Гетьманщини. Ігор Сердюк. Про те, коли і як одружувалися за часів Гетьманщини, і що робили, коли взяти шлюб не було змоги.

ДОБРОУСТРІЙ
Чоловіки і догляд за дітьми: і можливо, і потрібно! Тамара Марценюк. Про те, наскільки важливо чоловікам здобувати досвід бути татом і долучатися до виховання діток!
Татійство. Іван Андрусяк. Розповідь відомого дитячого письменника про власний досвід бути татом!
Заборонений колір та Сукня не просто так – дві колонки і два погляди на «статевий розподіл» дитячого одягу.

ОБРАЗИ ТВОРЧОСТІ
Чоловіки, які танцюють. Світлана Стронова. Про те, як чоловіки перестали танцювати, і як важливо почати робити це знову. Як додаток до статті – інтерв’ю та колонки дорослих чоловіків-танцюристів, які розповідають про власний досвід у танці.

КОЛОГРАЙ
Українські вечорниці: дещо про дошлюбне спілкування української молоді. Ірина Ігнатенко. Про те, як колись здобувався перший досвід між статевого спілкування.
Чоловіки та жінки: українські традиції розрізнення. Лілія Мусіхіна. Про те, яким раніше був «світ хлопчиків/чоловіків» та «світ дівчаток/жінок».

КРАЙОБРАЗ
Попереду на три кроки позаду. Як мінялася жінка в Японії після війни. Ольга Хоменко. Розповідь про те, як реклама «ліпила» нову японську жінку у повоєнні часи, якою ця жінка була і якою стала.

СПОГЛЯДАННЯ
Природне зрівняння. «Чоловіки» і «жінки» у світі рослин.

ЧИТАНКА.
Цього разу пропонуємо три книжки для діток: «Книгу драконів» Едіт Несбіт, «Дающий» Лоіс Лоурі та «Привіт, це я!» Ніни Ґрьонтведт. Для батьків же у нас ціла добірка – дванадцять! – книжок на тему статі і гендера

 

4555